Biały kolor sprawdzi się w każdym pomieszczeniu

Jeśli chcesz, aby pomieszczenia w domu lub mieszkaniu stały się jasne, przestronne i przyjazne, warto postawić na białe kafelki.

Całkowicie biały wystrój nie tylko dodaje przestronności, ale może również wprowadzić poczucie spokoju i otwartości do każdej przestrzeni. Dodatkowo biel stanowi idealne tło dla wszystkich akcesoriów i elementów wyposażenia wnętrza, które chcemy wyeksponować.

Biały kolor sprawdzi się w każdym pomieszczeniu

Białe kafelki pomogą uzyskać piękny wystrój

Możesz obawiać się, że całkowicie biała kuchnia czy łazienka może wyglądać bezosobowo, sterylnie i łatwo się brudzić, ale jeśli zaprojektujesz te pomieszczenia w odpowiedni sposób, będą wyglądały elegancko, luksusowo, przestronnie i świeżo. Odpowiednie dobranie akcesoriów to dobry sposób unikania mdłego, klinicznego wyglądu, który czasami może dawać czysta biel. Dodanie jednego lub dwóch subtelnych akcentów kolorystycznych to wszystko, czego potrzebujesz, aby nadać wnętrzom dodatkowego zainteresowania i osobowości.

Białe kafelki są niezwykle przestronne i można je łączyć z praktycznie każdym kolorem w projekcie kuchni lub łazienki. Również płytki teksturowane i w różnych odcieniach mogą nadać całkowicie białej przestrzeni trochę ciepła, aby nie wydawała się surowa lub nudna. Biel w połączeniu z szarością, czernią, beżami i drewnianymi dodatkami tworzy oszałamiający nowoczesny dom, w którym przyjemnie jest przebywać.

Na stronie https://kaflando.pl znajdziesz szeroki wybór białych płytek podłogowych i ściennych. Białe kafelki z wykończeniem matowym lub błyszczącym wygląda oszałamiająco i można ją połączyć z ciemniejszymi odcieniami mebli i akcesoriów, takimi jak szarość, czerń lub brąz. A jeśli podoba ci się styl skandynawski, białe kafelki na ścianach i płytki z efektem drewna na podłodze będą wyglądać naprawdę wspaniałe. Kolor biały jest wszechstronny, pięknie komponuje się z innymi odcieniami neutralnymi, pastelowymi czy odważnymi, możemy białe kafelki wprowadzić do pomieszczeń urządzonych nowocześnie, jak również bardziej tradycyjnie.

Polecane publikacje