Co wszyscy profesjonaliści wiedzą o kempingu?

Wiele osób na całym świecie powie Ci, że mieszkają na kempingach.

Camping to coś, czego każdy powinien spróbować przynajmniej raz w życiu. Ale biwakowanie może być kłopotliwe, jeśli pojawisz się na miejscu kempingu bez choćby odrobiny wiedzy. Czytaj dalej, aby się przygotować!Przynieś plastikowy worek na śmieci i wrzuć do niego brudne pranie swojej rodziny. Dzięki temu przedmioty nie mieszają się z czystą odzieżą. Ułatwia to również wygodę po powrocie do domu. Możesz po prostu wrzucić torbę do pralki i natychmiast rozpocząć pracę.Spakuj to, co jest niezbędne dla Twoich dzieci. Na kempingu może być bardzo bałagan. Dzieci uwielbiają bawić się w błocie i przyniosą go z powrotem do namiotu. Oznacza to, że pod koniec dnia Twoje dzieci i ich ubrania mogą być mocno zabrudzone. Chociaż niewiele możesz zrobić, aby temu zapobiec, możesz przynajmniej zapewnić czystą odzież, o ile przyniesiesz dodatkowe. Bądź zawsze gotowy.Kiedy zabierasz psa na kemping, upewnij się, że ma odpowiednią ochronę przed kleszczami. Robaki rozwijają się w lasach, a wiele zabiegów pcheł nie obejmuje ochrony przed kleszczami, więc przed wyjazdem zapytaj swojego weterynarza, czy Twój pies ma wszystko, czego potrzebuje i co powinieneś zrobić, aby właściwie zapobiegać i usuwać kleszcze.Upewnij się, że kupujesz namiot, który jest wystarczająco duży dla Twoich potrzeb. Wiele osób bez powodu znajduje się w namiocie. Namioty są lekkie i bardzo kompaktowe, więc nie ma powodu, aby nie mieć wystarczająco dużo miejsca przy zakupie namiotu. Upewnij się, że kupujesz dla wygody.Frisbee zapewnia doskonałe podparcie pod papierowymi talerzami i pozwala uniknąć zwykłego rozlania i upadków na kempingu! Złap tyle z nich, ile masz w domu lub na podwórku, lub kup kilka w lokalnym sklepie za dolary. Co wszyscy profesjonaliści wiedzą o kempingu?

Wygodnie układają się w stosy, ułatwiając pakowanie, zajmujące mało miejsca, i są niezwykle pomocne przy posiłkach malucha.Zaoszczędź miejsce w torbie, zostawiając za sobą łyżki do mieszania i pojemniki, a zamiast tego przynieś plastikowe torebki z zamkiem błyskawicznym.

Umieść żywność lub płyny, które chcesz wymieszać w torebce i upewnij się, że zamek błyskawiczny jest dobrze zamknięty przed miksowaniem. Torby nie tylko zajmują znacznie mniej miejsca niż miski i łyżki, ale są też znacznie lżejsze!Nawet jeśli nie wybierasz się na dalekie wakacje na kempingu, lub nawet jeśli wybierasz się w znajome tereny, zawsze utrzymuj kontakt z przyjaciółmi, rodziną lub sąsiadami. Powiedz komuś, gdzie będzie Twoja podróż i jak długo Cię nie będzie. A jeśli możesz, odprawiaj się regularnie, korzystając z telefonu komórkowego.Dzieci naprawdę lubią kemping, jeśli są zajęte zabawą. Kiedy jesteś w lesie, w którym nie ma nic poza drzewami, mogą się nudzić. Prawdopodobnie nie są przyzwyczajeni do aktywności biwakowych, takich jak rozbijanie namiotu lub wędkowanie. Przyzwyczaj ich do tego przed wyjazdem.Przygotowując się do wyjazdu na kemping, ludzie często nie zabierają ze sobą wystarczającej ilości ubrań. Pamiętaj, że nie będzie umywalni, a także musisz pomyśleć o tym, jak pogoda może czasami wymagać określonego stroju. Zawsze chcesz być przygotowany, więc odpowiednio się pakuj.Jak wspomniano wcześniej, ważne jest, aby mieć trochę wiedzy na temat biwakowania. Ale teraz możesz skorzystać z porad udostępnionych tutaj, aby upewnić się, że jesteś gotowy na wszelkie podkręcone piłki podczas podróży. Wydrukuj te informacje, jeśli zajdzie taka potrzeba i często się do nich odwołuj. Udanej wyprawy!

Polecane publikacje