Butelki filtrujące – właściwe nawadnianie nigdy nie było tak proste!

Butelka filtrująca to wygodne, ekonomiczne i przyjazne środowisku rozwiązanie – idealne nie tylko podczas ćwiczeń na siłowni, ale także na wycieczce, w szkole i pracy. Dzięki niej mamy niemal nieograniczony dostęp do czystej i smacznej wody! Dlaczego jest to tak istotne?

Woda to podstawowy składnik naszego organizmu. Obecna jest w każdej komórce i tkance naszego ciała odpowiadając za wiele istotnych funkcji życiowych, a także procesów zachodzących w organizmie. Wśród nich jest m.in. regulacja temperatury ciała, transport składników odżywczych. Pełni także funkcję ochronną dla mózgu i umożliwia oczyszczanie organizmu. Jej niewystarczająca ilość w organizmie może skutkować m.in. bólami głowy, przemęczeniem, apatią i osłabieniem pamięci i koncentracji. Z tego względu warto dbać o odpowiednie nawodnienie każdego dnia. Jak to robić?

Butelka filtrująca – smaczna i zdrowa woda zawsze pod ręką!

Filtrowanie wody, np. za pomocą dzbanków filtrujących czy filtrów przepływowych, staje się standardem. Okazuje się, że także poza domem możemy korzystać z wody filtrowanej – i nie oznacza to, że musimy kupować wodę w plastikowej butelce!

Butelka filtrująca posiada filtr węglowy, który pozwala pozbyć się z wody kranowej niezdrowych składników, a jednocześnie zatrzymać cenne minerały, takie jak magnez czy wapń. Co więcej, filtr pozwala usunąć także z wody nieprzyjemny zapach chloru oraz osady wapienne, a co za tym idzie – wpływa pozytywnie na smak i jakość wody.

Dzięki dostępności, którą zapewnia butelka filtrująca, możemy dbać o odpowiedni poziom nawodnienia każdego dnia! Jakie jeszcze ma zalety?

Less waste, czyli butelka wielokrotnego użytku!

Butelki filtrujące są lekkie, poręczne i trwałe. Dostępne są w różnych pojemnościach – np. 0,3 litra (idealne dla dzieci), 0,5 litra (wygodne na spacer lub do pracy) i 0,7 litra (doceniane podczas ćwiczeń na siłowni i w czasie dalszych podróży).

Butelka z filtrem pozwoli Ci na generowanie oszczędności co dnia

Ekologia to nie wszystko. Butelki z filtrem to przede wszystkim oszczędność pieniędzy. Butelkowana woda mineralna lub źródlana to najczęściej wydatek rzędu kilku złotych. Na jeszcze większy koszt narażamy się np. będąc za granicą na wakacjach i kupując codziennie kilka butelek.

Butelka filtrująca sprawi, że właściwe nawadnianie organizmu stanie się prostsze niż kiedykolwiek. Idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i gustu butelka z filtrem może Ci towarzyszyć każdego dnia i w każdym miejscu! Więcej informacji znajdziesz na https://dafi.pl/butelki-filtrujace.

Polecane publikacje