Bezbolesne usuwanie włosów

Zastosowanie lasera daje obecnie bardzo wiele możliwości związanych z bezpiecznymi zabiegami kosmetycznymi.

Najwięcej zastosowań laser znajduje w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Zaawansowany laser ma nad skalpelem tą przewagę, że zabiegi z jego wykorzystaniem są w pełni bezinwazyjne, a to oznacza naturalnie, że pacjent może od razu zostać wypisany do domu. Niestety jednak nie do każdego zabiegu upiększającego laser się nadaje. Chociaż świetne radzi sobie na przykład z usuwaniem zmarszczek, ale jest to uzależnione jeszcze od typu zmarszczek i kilku innych istotnych czynników.

Bezbolesne usuwanie włosów

Laserowe usuwanie nadmiernego owłosienia

Z pewnością każdy z nas słyszał pojęcie depilacja laserowa, jednak nie każdy wie, co ono oznacza. Oczywiście depilacja jest to najprościej mówiąc usuwanie zbędnego owłosienia z poszczególnych części ciała, przy pomocy urządzeń laserowych. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a co najważniejsze skuteczny, bowiem jedynie depilacja laserowa jest zabiegiem trwałym, po którym nie wyrastają nowe włosy. Jeżeli zatem zdecydujemy się na taki zabieg, pozbędziemy się owłosienia raz na zawsze, trwale usuniemy mieszki włosowe z części ciała, w których nie chcemy mieć włosków.

Obecnie depilacja laserowa jest zabiegiem, który możemy wykonać w wielu gabinetach kosmetycznych, jest to zabieg bezbolesny, który może usunąć owłosienie na dość długi czas. W odróżnieniu od innych typów depilacji, jest to zabieg bardziej skuteczny, dzięki czemu niechciane włoski odrastają rzadziej. Należy jednak pamiętać, aby zabiegi depilacji laserowej powtarzać, aby uzyskać odpowiedni efekt. W czasie zabiegów wysyłany jest impuls do włoska, w przypadku usuwania owłosienia laserem możemy czasem odczuwać pieczenie, jednak obecnie stosowane urządzenia minimalizują ból, w ten sposób możemy usuwać niechciane owłosienie ze wszystkich partii naszego ciała.

Zabiegi laserowego usuwania nadmiernego owłosienia są coraz bardziej popularne, w każdym mieście znajdziemy gabinet kosmetyczny, który będzie oferował tego rodzaju usługę. Oczywiście depilacja laserowa powinna odbywać się w warunkach bezpiecznych, powinna wykonywać to osoba, która posiada doświadczenie w takiej procedurze. Więcej na temat zabiegów laserowych możemy przeczytać na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/zabiegi-laserowe/laserowe-usuwanie-nadmiernego-owlosienia. Z pewnością wiele kobiet decyduje się na laserowe usunięcie włosów ze względu na zgodę, włoski odrastają dużo rzadziej niż w przypadku innych metod depilacji.

Polecane publikacje