Co to jest mikrodermabrazja diamentowa?

Mikrodermabrazją diamentowa to zabieg, który wykorzystuje urządzenie z diamentową końcówką, aby delikatnie złuszczać i usuwać martwy naskórek oraz odsłonić bardziej promienną, młodszą cerę.

Dzięki takiemu zabiegowi twoja skóra będzie gładsza, napięta i ujędrniona. Ten nieinwazyjny zabieg pomaga również dogłębnie oczyścić pory, zredukować trądzik lub zaskórniki, zapewnić młodszą skórę i nie tylko.

Co to jest mikrodermabrazja diamentowa?

Czy warto zdecydować się na mikrodermabrazję diamentową?

W zabiegu tym wykorzystuje się diamentową końcówkę do mikrodermabrazji, która delikatnie złuszcza wierzchnią warstwę skóry. Pomaga to usunąć martwe komórki naskórka, zaskórniki i zanieczyszczenia, poprawiając koloryt i teksturę skóry, jednocześnie odsłaniając jaśniejszą, czystszą i gładszą cerę. Wszyscy chcemy wyglądać i czuć się jak najlepiej. Z biegiem czasu zanika jednak nasz młodzieńczy wygląd i blask skóry, pojawiają się zmarszczki, przebarwienia i martwe komórki naskórka. Możemy jednak w gabinetach medycyny estetycznej znaleźć wiele zabiegów odmładzających, takich jak mikrodermabrazja diamentowa.

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg, który jest skuteczny dla prawie każdego typu skóry. Jest to jeden z najłatwiejszych i najskuteczniejszych sposobów walki ze skutkami starzenia. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, produkty do pielęgnacji użyte podczas zabiegu są w stanie wniknąć w głąb skóry, pozwalając organizmowi na budowę kolagenu i pomóc odzyskać nam młody wygląd. Za pomocą diamentowej końcówki złuszcza się zewnętrzne warstwy naskórka, co pozwala zredukować wiele problemów skórnych.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie https://www.medestetic.com.pl/kosmetologia/mikrodermabrazja-diamentowa/. Mikrodermabrazja diamentowa usuwa martwe komórki naskórka, zatem skóra będzie mogła lepiej wchłonąć produkt. Ten zabieg pomaga zredukować widoczne zmarszczki, przebarwienia, zaczerwienienie, blizny potrądzikowe, zaskórniki, wyrównuje koloryt cery, nawilża, pobudza produkcję kolagenu. Mikrodermabrazja diamentowa jest również skuteczna przy cerze tłustej, trądzikowej, z rozstępami, rozszerzonymi porami czy przy problemach z cellulitem.

Polecane publikacje